Produkty Lifestyles

Úspěšnost společnosti Lifestyles je dána především kvalitními přírodními produkty. Celý proces od pěstování rostlin až po balení a distribuci je pod důkladnou kontrolou. Tím je zaručena nejvyšší možná kvalita. Což, konec konců, dotvrzují i ocenění a certikáty kvality, jako je např. COSHER, HALAL a GMP.

Také nezávislí odborníci oceňují produkty společnosti Lifestyles velmi kladně. Velmi známé je např. vyjádření pana Dr. inż. Marka Dzuri z Děkanátu Fakulty biotechnologie a výzkumu racionální výživy Technické Univerzity v Lodži, který o produktu Intra prohlásil:

"Intra je vynikajícím způsobem vytvořená bylinná substance, která - pokud je systematicky užívána - může poskytnout organizmu mnoho pozitivního… Výrobní proces bezalkoholového extrahování bylinných substancí zajišťuje odstranění nežádoucích látek a vzniká tak asi dvacetkrát účinnější léčivý extrakt směsi bylin, než jsou samotné byliny… V současné době není na trhu obdoby, pokud jde o danou kategorii výrobků..."

Intra

Intra

Intra je speciální bylinná směs. Na jejím vzniku pracoval vědecký tým odborníků, který vycházel jak z poznatků čínské medicíny a dalších, historií osvědčených receptur, tak i z poznatků moderní vědy. Tak se podařilo sestavit směs, která má výborné účinky a zároveň je velmi bezpečná pro uživatele.

Intra se užívá předevčím jako prevence civilizačních chorob. Nicméně ji úspěšně používají i nemocní jako doplnění klasické léčby. Bylinky obsažené v Intře dodávají organizmu celé spektrum látek důležitých pro zdravé fungování všech systémů lidského organizmu.

Více informací na adrese www.intra-lifestyles.net/Intra

Nutria

Nutria

Směs výtažků z několika druhů ovoce a zeleniny. Výborné jako zdroj vitamínů, minerálů, fytonutrientů, antioxidantů a dalších pro organizmus potřebných látek. Přípravek Nutria jako účinný antioxidační doplněk pomáhá organismu v boji proti toxinům a jiným škodlivinám, které nás dnes obklopují téměř na každém kroku.

Nutria poskytuje také optimální množství organicky vázaného selenu. Selen je důležitý minerálu, který je znám svými pro ochranu organizmu výbornými vlastnostmi. Nutria také obsahuje lykopen z rajčat a sulforafan z brokolice – dva významné fytonutrienty, které mají pozitivní účinky na zachovávání zdraví buněk.

Nutria pomáhá uchovat zdravé srdce, zpomalit účinky stárnutí a chránit se před nemocemi spojenými s nedostatečným příjmem antioxidantů.

Více informací na adrese www.intra-lifestyles.net/Nutria

FibreLife

FibreLife je překvapením roku 2012 - tedy alespoň v našich zemích. A překvapení je to milé. Jedná se o patentovanou vlákninovou směs, která pomáhá s doplňováním vlákniny. FibreLife zároveň pomáhá regulovat chuť k jídlu a získat a udržet si zdravou tělesnou hmotnost a tím snížit riziko zdravotních komplikací. FibreLife jako prostředek k zajištění příjmu dostatečného množství vlákniny pomáhá v boji s takovými onemocněními jako je obezita, srdeční choroby a diabetes.

Každá kapsle FibreLife obsahuje 500 mg rozpustné vlákniny získané z koncentrovaných přírodních zdrojů, jako jsou konjakový glutomannan, guarová guma, xanthanová guma a přídavek extraktu ze skořice. Při zapití dostatečným množstvím vody (doporučeno 300 až 500 ml) vytvoři FibreLife komplex přírodních vláken ve formě gelu, který zpomaluje trávení a vytváří pocit plnosti.

Více informací na adrese www.intra-lifestyles.net/FibreLife

Calcium Formula

Produkt určený k doplňování vápníku do organizmu - to je Calcium Formula. Nedostatek vápníku totiž vede k riziku onemocnění osteoporózou (projevuje se řídnutím kostní tkáně).

Milí klienti, obchodní partneři,

oznamujeme, že společnost Lifestyles Canada GN ukončila ke dni 1.6.2016 výrobu a distribuci doplňku stravy Calcium Formula. Doporučujeme produkty Fintabs.

Pro objednávky a informace klikněte zde:

"Dostat" vápník do organizmu ale není zas tak jednoduché. K dobrému vstřebávání nestačí jen tableta s vápníkem, ale je nutné spolu s ním dodat další látky, které umožní jeho vstřebání do organizmu.

Společnost Lifestyles má řešení v podobě kapslí Calcium Formula, které obsahují potřebné množství vápníku, vitamínu D, hořčíku, betain hydrochloridu (podporující tvorbu trávících kyselin), jakožto i živiny potřebné k zajištění maximální absorpce. Lifestyles Calcium Formula obsahuje také vitamin C, zinek, měď, křemík, přesličku a kopretinu řimbaba. Takové složení pomáhá udržet kosti silné a zdravé. Dvě tablety Lifestyles Calcium Formula dodají celkem 500 mg vápníku denně.

Více informací na adrese www.intra-lifestyles.net/CalciumFormula


Poznámka:
V některých zemích jsou v nabídce Lifestyles ještě další produkty. Pokud máte zájem o bližší informace, kontaktujte nás.

 


Kontakt

INTRA - Samuel Kaleta
Náměstí 483, 340 22 Nýrsko
pevná linka: (+420) 378 401 048 mobil: (+420) 602 230 645
FAX (+420) 378 401 047
68794541
DIČ CZ6112180349
bylinky-intra

Oblíbené odkazy